fbpx
Loader

Realizuje nagrania reportaży ślubnych od ponad 10 lat.

Przebyłem długą drogę przez zmieniające się trędy, style filmowe oraz techniki wykorzystywane w filmach ślubnych  na przestrzeni ostatnich lat. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że skrystalizował się charakterystyczny dla moich produkcji styl filmowy, który bardzo często jest doceniany przez młode pary.

Film ślubny jest wyjątkowym sposobem na zatrzymanie najpiękniejszych chwil w tym wyjątkowym  dniu Pary Młodej. Przypomnienie sobie, najważniejszych momentów, poczucie atmosfery, która panowała podczas ceremonii ślubnej jak i przyjęcia weselnego stanowi bezcenną pamiątkę, którą tworzy sama para i ich zaproszeni goście. Dobrze wykonany film  pozwala wracać do tych momentów przez wiele kolejnych lat.

Film charakteryzują się jasnym, stabilnym obrazem o żywych i naturalnych barwach.

Podczas filmowania reportaży ślubnych zwracam szczególną uwagę na stabilność ujęcia, prawidłowe, płynne prowadzenie kamery, a także twórcze, zgodne z estetyką filmową kadrowanie oraz odpowiednie ujęcie sceny. Wszystkie te elementy składają się na otrzymanie profesjonalnego obrazu. Bardzo istotne jest zachowanie ciągłości materiału. W wielu filmach, realizowanych przez niedoświadczonych kamerzystów można spotkać urwane w niewłaściwej chwili ujęcia lub ścieżki dźwiękowe. Wystrzegamy się tych i innych błędów, aby film był naprawdę profesjonalny i bardzo pozytywnie zaskoczył odbiorcę. Podążając za rozwijającą się techniką w dziedzinie wideofilmowania oferujemy Państwu realizację reportażu w rozdzielczości UHD 4K.

Usługa wideofilmowania uroczystości weselnych obejmuje:

 • Przygotowania w domu Pana Młodego
 • Przyjazd do Panny Młodej
 • Przygotowania w domu Panny Młodej
 • Błogosławieństwo
 • Ceremonia ślubna w kościele
 • Życzenia od gości
 • Uroczystości na sali weselnej do oczepin
 • plener ślubny w inny dzień
 • Jako dodatej do standardowej oferty istnieje możliwość rejestracji drugiego dnia wesela (poprawin)

W ofercie znajduje się również realizacja filmów ze studniówek. Do produkcji takiego filmu zaangażowanych jest zawsze dwóch operatorów. W skład filmu wchodzi:

 • Teledysk według scenariusza uczniów
 • Przygotowania oraz przybycie gości na sale balową
 • Przemówienia
 • Polonez
 • Występy artystyczne
 • Filmowanie zabaw do północy

Film korporacyjny

wykorzystywany jest zarówno do komunikacji wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz. Jego głównym celem jest budowanie pozytywnego wrażenia oraz prestiżu firmy wśród potencjalnych klientów. Film korporacyjny wpływa nie tyle na poszczególnego konsumenta, ale jest doskonałym narzędziem komunikacji i wpływu na postrzeganie ze strony struktur wewnętrznych firmy, czyli jej pracowników jak i partnerów biznesowych i kluczowych klientów. Film korporacyjny jest dzisiaj niezbędną wizytówką, w której przedstawia się ogólną działalność firmy, jej pozycję na rynku czy największe sukcesy.

Taka reklama

w kilka minut można trafić z odbiorem do szerokiego grona odbiorców.

Sporo firm umieszcza je również na stronie internetowej, dzięki czemu obejrzeć go może każdy potencjalny klient.

Jachym Cinematic Studio realizuje nagrania w dziesięcio bitowej głębi obrazu oraz rozdzielczości 6K dzięki czemu jakość filmów umieszczanych w serwisach społecznościowych będzie przez długie lata dorównywać innym produkcją jakością obrazu.

Obsługujemy przede wszystkim firmy z obszaru Żywiec, Bielsko-Biała, Warszawa, Cieszyn.

Produkcja klipów muzycznych to moja pasja!

Wykonuje teledyski na najwyższym poziomie, w zgodzie z aktualnymi trendami panującymi w świecie muzyki oraz mody. Realizuję pomysły na teledyski zespołów i wokalistów, ale też podsuwamy własne propozycje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnej i doświadczonej ekipie oraz przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu  jesteśmy w stanie stworzyć klip na światowym poziomie. Zawsze staram się żeby tak zwany „look” był jak najbardziej zbliżony do estetyki kinowej.

W ofercie można znaleźć produkcje bardzo proste, realizowane często w przeciągu jednego dnia ale także bardziej rozbudowane formy oparte na zawiłych scenariuszach. Są to teledyski często realizowane w studiu przy okazji rejestracji płyty, klipy na bazie materiału z koncertów ale także historie tworzone na bazie epickich wątków wplątanych w treści muzyczne.

Współpracuję głównie z artystami z rejonu Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn.