fbpx
Loader

ŚLUBY

Jachym Cinematic Studio

Realizuje nagrania reportaży ślubnych od ponad 10 lat.

Przebyłem długą drogę przez zmieniające się trędy, style filmowe oraz techniki wykorzystywane w filmach ślubnych  na przestrzeni ostatnich lat. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że skrystalizował się charakterystyczny dla moich produkcji styl filmowy, który bardzo często jest doceniany przez młode pary.

Film ślubny jest wyjątkowym sposobem na zatrzymanie najpiękniejszych chwil w tym wyjątkowym  dniu Pary Młodej. Przypomnienie sobie, najważniejszych momentów, poczucie atmosfery, która panowała podczas ceremonii ślubnej jak i przyjęcia weselnego stanowi bezcenną pamiątkę, którą tworzy sama para i ich zaproszeni goście. Dobrze wykonany film  pozwala wracać do tych momentów przez wiele kolejnych lat.

Film charakteryzują się jasnym, stabilnym obrazem o żywych i naturalnych barwach.

Podczas filmowania reportaży ślubnych zwracam szczególną uwagę na stabilność ujęcia, prawidłowe, płynne prowadzenie kamery, a także twórcze, zgodne z estetyką filmową kadrowanie oraz odpowiednie ujęcie sceny. Wszystkie te elementy składają się na otrzymanie profesjonalnego obrazu. Bardzo istotne jest zachowanie ciągłości materiału. W wielu filmach, realizowanych przez niedoświadczonych kamerzystów można spotkać urwane w niewłaściwej chwili ujęcia lub ścieżki dźwiękowe. Wystrzegamy się tych i innych błędów, aby film był naprawdę profesjonalny i bardzo pozytywnie zaskoczył odbiorcę. Podążając za rozwijającą się techniką w dziedzinie wideofilmowania oferujemy Państwu realizację reportażu w rozdzielczości UHD 4K.

Usługa wideofilmowania uroczystości weselnych obejmuje:

  • Przygotowania w domu Pana Młodego
  • Przyjazd do Panny Młodej
  • Przygotowania w domu Panny Młodej
  • Błogosławieństwo
  • Ceremonia ślubna w kościele
  • Życzenia od gości
  • Uroczystości na sali weselnej do oczepin
  • plener ślubny w inny dzień
  • Jako dodatej do standardowej oferty istnieje możliwość rejestracji drugiego dnia wesela (poprawin)

Zapraszam do kontakty przez formularz kontaktowy bądź bezpośrednio przez kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
studio@jachu.tv

696415562

Oferta ślubna jest wysyłana e-mailowo lub może być przedstawiona przy bezpośrednim spotkaniu